Зимний Чемпионат Украины 2015 Киев

Друзья, 27-29 марта 2015 года будет проведен чемпионат Украины по р/у моделям в помещениях (до 14, до 18, спортсмены) и Всеукраинские соревнования учащейся молодежи (школьники).

Всвязи с тем, что количество внедорожных классов в 2-3 раза превышает количество шоссейных, расписание будет выглядеть так:
27.03. — 15-00 РЦБ, тренировка внедорожников;
28.03. — внедорожники;
29.03. — шоссейные классы.

Регистрация
http://www.myrcm.ch/myrcm/main?hId%5B1%5D=bkg&dId%5BE%5D=19794&pLa=ru

Список
http://www.myrcm.ch/myrcm/main?hId%5B1%5D=bkg&dId%5BE%5D=19794&dLt=reg&pLa=ru&lType=rList

Результаты
http://www.myrcm.ch/myrcm/main?pLa=ru&tId=E&hId%5B1%5D=src&dId%5BE%5D=19794

 

Регламент проведення Чемпіонату України
Регламент проведення Чемпіонату України (дорослі, юніори, юнаки) радіокеровані моделі, класи шосейних та позашляхових перегонів, у приміщенні, ІІІ, ІV ранг

1. Цілі та завдання Чемпіонат України з автомодельного спорту у проводиться з метою: широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом; подальшого розвитку виду спорту і його популяризації в державі; підвищення рівня майстерності спортсменів; відбору сильніших спортсменів до складу збірної команди України для участі в міжнародних змаганнях; активізації навчально-тренувальної роботи в спортивних організаціях; підведення підсумків роботи в спортивних організація.

2. Строки і місце проведення змагань Чемпіонат України 27-29 березня 2015 р. м. Київ

3. Організація та керівництво проведенням змагань Керівництво проведенням змагань здійснюється Мінмолодьспортом та Українською Федерацією автомодельного спорту (далі – Федерація). Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення Чемпіонату України покладається на Департамент освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, на головного суддю змагань, кандидатура якого рекомендована Федерацією, і затверджується Мінмолодьспортом.

4. Учасники змагань До участі у Чемпіонаті України з автомодельного спорту з радіокерованих моделей допускаються команди ФСТ, ЦНТТУМ, спортсмени спортивних та спортивно-технічних клубів. Вікові категорії учасників змагань –

— юнаки до 14 років;

— юніори – з 14 до 18 років;

— дорослі з 18 років та старші.

Форма одягу учасників змагань спортивна, згідно з вимогами діючих Правил спортивних змагань з автомодельного спорту. Рівень допуску до змагань (за класифікацією):

— у класах моделей РЦЕ-12ст., ДТМ-10ст., Багі-2WDст., Багі-4WDст. – не нижче ІІ спортивного розряду та не вище ніж «Кандидат у майстри спорту України» («Майстер спорту України» — для спортсменів віком до 17 років,) ;

— у класах моделей РЦБ – не нижче ІІ спортивного розряду;

— у класах моделей РЦЕ-12, ДТМ-10stock, ДТМ-10, Багі-2WD Багі-10E, Шорт-корс– не нижче ІІ спортивного розряду («Кандидат у майстри спорту України» – тільки для спортсменів віком до 19 років);

Спортсмени старше 18 років, що виконували на попередніх змаганнях норматив майстра спорту України (навіть якщо звання не присвоєне), або стали чемпіонами України (переможцями змагань Кубку України) у будь-яких класах «Стандарт», до участі у змаганнях в класах «Стандарт» не допускаються. Кількість класів, у яких спортсмен може брати участь у змаганнях — довільна (але тільки з одною моделлю у класі).

5. Характер заходу Змагання особисто-командні проводяться відповідно до Правил спортивних змагань автомодельного спорту.

6. Програма проведення змагань Чемпіонат України, м. Київ, загальноосвітня школа № 304, вул. Уборевича, 21-а, 27-29 березня 2015 року.

День приїзду: 27 березня 2015 року — для спортсменів з моделями класів РЦБ та класів позашляхових перегонів. 28 березня 2015 року — для спортсменів з моделями шосейних перегонів.

Склад команди: до 30 чоловік у т.ч. до 27 спортсменів, 2 тренери, 1 представник.

Програма змагань:

27 березня 2015року

08.00 – 14.00 приїзд спортсменів з класом РЦБ та позашляхових перегонів, мандатна комісія;

15.00 – 18.00 1, 2 та 3 спроби моделей РЦБ;

19.00 – 21.00 тренування з моделями по класах позашляхових перегонів;

28 березня 2015року

08.00 – 14.00 приїзд спортсменів шосейних перегонів, мандатна комісія.

09.00 – 16.30 кваліфікаційні та фінальні змагання моделей по класах позашляхових перегонів;

19.00 – 20.00 урочисте закриття змагань з позашляхових перегонів;

20.00 – 21.00 тренування з моделями по класах шосейних перегонів.

29 березня 2015 року

08.00 – 16.00 кваліфікаційні та фінальні змагання моделей по класах шосейних перегонів;

16.30 – 17.00 урочисте закриття змагань з шосейних перегонів.

7. Безпека та підготовка місць проведення змагань Підготовка місць проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”.

8. Умови визначення першості та нагородження переможців та призерів Командні результати Чемпіонату України визначаються за сумою очок, нарахованих за місця учасників команди:

— серед дорослих : по кращим 6 результатам (для класів шосейних перегонів) та по кращим 4 результатам (для класів позашляхових перегонів), за умови виконання І спортивного розряду (у класі РЦБ – ІІ розряду), при цьому до командного заліку можуть бути зараховані результати спортсмена показані не більше, ніж у двох класах моделей.

— серед юнаків та юніорів: по кращим 3 результатам (для класів шосейних перегонів) та по кращим 2 результатам (для класів позашляхових перегонів), за умови виконання ІІ спортивного розряду (у класі РЦБ – ІІI розряду), при цьому до командного заліку можуть бути зараховані результати спортсмена показані не більше, ніж у двох класах моделей.

Спортсмени (в усіх вікових категоріях), які посіли 1, 2, 3 місця у Чемпіонаті України, нагороджуються дипломами, медалями Федерації відповідних ступенів та кубками. Команди переможці і призери нагороджуються дипломами та кубками Федерації відповідних ступенів та кубками

9. Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення учасників Витрати на організацію та проведення Чемпіонату України здійснюються за рахунок Мінмолодьспорту відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2015 рік. Витрати на відрядження учасників змагань здійснюється за рахунок організацій, що відряджають.

10. Строки та порядок подання заявок на участь Попередні заявки на участь команди у Чемпіонаті України надсилаються не пізніше ніж за 10 днів до початку змагань на електронну адресу: aviatsou@ukr.net (Президент Федерації Шкоруп В.М.)

Всі учасники повинні пройти електронну реєстрацію на сайті: rcracing.com.ua у папці відповідних змагань. Реєстрація учасників закінчується 25 березня 2015р. о 20.00 год.

Для участі у змаганнях до мандатної комісії в день приїзду подаються: іменні заявки завірені відповідним спортивним клубом, федерацією тощо та лікарем спортивного диспансеру, копія паспорту (свідоцтво про народження), класифікаційні книжки, страхові поліси тощо. До змагань допускаються команди та учасники, які підтвердили в установлений термін свою участь. Питання щодо допуску до участі у змаганнях спортсменів або команд Донецької та Луганської областей, м. Севастополь та АР Крим вирішується суддівською колегією. Протоколи з результатами змагань подаються до Мінмолодьспорту протягом п’яти календарних днів після закінчення фінальних змагань на адресу Мінмолодьспорту: вул. Еспланадна, 42, м. Київ, 01601, Україна. Оперативна інформація про кількість учасників, кількість регіонів та призові місця команд подається до Мінмолодьспорту у день закінчення змагань (не пізніше 8.00 год. 30 березня) на е-mail: KOLODJAGNY@UA.FM

11. Інше У класі моделей Багі-10Е допускаються тільки повнопривідні моделі.

Цей регламент є офіційним викликом на змагання.

Начальник відділу спортивно-технічних та прикладних видів спорту департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту В. Д.Довгодько

Также читай о Подготовке полным ходом! к этому мероприятию.


Катай модель с удовольствием!